خدمات پس از فروش و تعمیر یخچال فریزر

فقط یه لحظه به خرابی یخچال و سایدتون فکر نکنین:

فکر نکنین به اینکه یخ گوشت ها و مرغ ها آب شدن و کلی میوه هم پلاسیده و خراب شدن. تازه اصلا فک نکنین به اینکه کل این مواد وسط خونه پهن شدن تا شما نتونین کار کنین.

حالا یه لحظه به این موضوع فکر کنین:

چی میشه وقتی یخچال خراب میشه یک مرکز مطمئن با کلی نیروی ورزیده و حرفه ای فوری کنارتون باشن . با انتخاب ما، همونطور که شما در حال چای خوردن و انجام کارهاتون هستین، کارشناس کاربلد ما دارهتعمیر یخچال فریزر رو با سرعت و دقت انجام میده. کافیه به ما اعتماد کنین و وقتی مشکلی پیش میاد، فرم درخواست تعمیر یخچال فریزر رو پر کنین تا تو سریع ترین زمان ممکن، متخصصین ما رو کنار خودتون ببینین.

 

advantage
آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

در صورت بروز مجدد مشکل دوباره هزینه ای دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از ۱۸۰ روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی به من داده می شود؟

تمامی متخصصان این مرکز علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

چطور و در چه زمانی هزینه را پرداخت میکنم؟

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

چند تا دلیل ظاهری واسه اینکه سریع تر فرم تعمیر یخچال فریزر رو پر کنین ؟

1- یخچال یا سایدتون روشن نمیشه

2- بیش از حد همه چیزو سرد میکنه

3- اصلا خنک نمیکنه

4- یخچال و یا ساید بای سایدتون درش بسته نمیشه

البته اینم بگیم که ممکنه کلی ایراد باشن که نشه به همین راحتی فهمید که بازم کاراگاهان ما براتون خیلی راحت کشفش میکنن.